Danas je Misijska nedjelja. Prikupljamo priloge za misije i misionare u svijetu!

Sutra Župna obiteljska zajednica ima susret u 20 sati u dvorani sv. Josipa i poziva vas na predavanje o sv. Nikoli Taveliću u sklopu ovogodišnjeg programa ŽOZ-a: „Upoznajmo hrvatske svece i blaženike“.

Pozivamo djecu koja žele pjevati u zboru da dođu u subotu u 10 sati na probu!

Iduće nedjelje moći ćete nabaviti u crkvi lampione, uz dobrovoljni prilog za potrebe župnog caritasa.

Postavljeni su vitraji u kapelici na dva prozora. Vitraji su sada potpuno dovršeni, osim jednog prozora koji se nalazi u maloj sakristiji. Iz crkve se ne vidi, ali se vidi izvana. Zahvaljujemo svim darovateljima koji su dali svoj prilog za vitraje! Ostalo je još nešto za platiti i stoga molimo one koji do sada to nisu učinili da daju svoj prilog.

I danas još možete ispred crkve potpisati peticiju Zaštitimo djecu od homo posvajanja.

Preporučujemo vam nove brojeve Glasa Koncila, MAK za djecu i ostali tisak.

Danas nam će se predstaviti udruga „40 dana za život“