Vratili smo se na redovni raspored sv. misa nedjeljom i kroz tjedan.

U utorak ćemo imati sastanak Župnog pastoralnog vijeća s početkom u 20 sati u samostanu, na koji pozivamo sve članove ŽPV-a!

Danas imamo Zaziv Duha Svetoga na misama u 9:30 i 11 sati povodom početka nove školske i pastoralne godine.

Roditelji djece 3. i 8. razreda trebaju svoju djecu upisati na župni vjeronauk koji će se održavati kao priprema za sakramente Prve Pričesti i Sv. Potvrde ispunjavanjem i potpisivanjem prijavnice! Župni vjeronauk će kao i svake godine započeti u listopadu…

Danas je u Čučerju je proštenje Imena Marijina…

Ovaj tjedan su jesenske kvatre, sa nakanom za nova duhovna zvanja.

Zajednica Milosti Puna organizira hodočašće u Međugorje od 21. do 24. rujna. U sklopu hodočašća sv. misu za blagdan sv. Padre Pia u Humcu predvodit će fra Petar Ljubičić, te je planiran posjet crkvi Milosrdnog Isusa u Šurmancima. Detaljnije možete pročitati na plakatu na oglasnoj ploči.

Stigli su novi brojevi Glasa Koncila, Mali Koncil za djecu i ostali tisak koji vam preporučujemo.

Vjenčaju se:
Marina Miloš, kći Ilije Miloša i Mare r. Josipović iz Branovečine i Marko Marjanović, sin Blaža Marjanovića i Slavice r. Martinović iz Zagreba. Vjenčanje 23. rujna, ovdje.

Ako netko zna za neku zapreku, dužan je obavijestiti župni ured.