Danas je prva nedjelja u mjesecu – na izlazu iz crkve prikupljamo za sjemeništa.

Kao što je najavljeno, da ćemo imati blagoslov vitraja – sada je i potvrđeno s Kaptola da će to biti iduće nedjelje na sv. Misi u 11 sati! Sv. misu tim povodom predvodit će mons. Ivan Šaško, pomoćni biskup zagrebački. Molimo vas da se odazovete u što većem broju!

Iduće nedjelje, prigodno, nakon blagdana bl. Alojzija Stepinca, nakon večernje sv. Mise bit će prikazan film: Razgovor, Dominika Sedlara… Opširnije o sadržaju filma možete vidjeti na plakatima ispred crkve. Može se dati dragovoljni prilog za zakladu „Željka Jurić“ koja otvara muzej za djecu stradalu u domovinskom ratu!

Jučer je od olujnog vjetra pao crijep s nadstrešnice crkve. Dok se to ne sanira molimo vas da se krećete samo ispred nadstrešnice, a ne sa strane jer crijep može pasti. Zato su postavljene trake i upozorenje.

U petak je blagdan bl. Alojzija Stepinca. Toga dana središnje euharistijsko slavlje predvodit će naš Nadbiskup kard. Josip Bozanić s početkom u 17 sati ispred zagrebačke katedrale, na koje vas pozivamo!

U subotu je blagdan Majke Božje Lurdske i Dan bolesnika.

Ovaj tjedan započinje župni vjeronauk i za krizmanike prema starom rasporedu, utorkom.

Preporučujemo vam nove brojeve Glasa Koncila, te ostali tisak.

Možete si također nabaviti Bibije.

 

RASPORED SV. MISA I NAKANE KROZ TJEDAN

Ponedjeljak, 06. veljače 2023., svagdan

18,30 † Franjo i Manda Miletić

Utorak, 07. veljače 2023., svagdan
07,00 † Ivan, Danica i Antonija Kopač
18,30 † Vladimir Pehar

Srijeda, 08. veljače 2023., svagdan
07,00 Za duše u čistilištu
18,30 Kolektivne nakane

Četvrtak, 09. veljače 2023., sv. Skolastika, djevica
07,00 —
18,30 U čast bl. Alojziju Stepincu

Petak, 10. veljače 2023., Bl. Alojzije Stepinac
07,00 Na čast i zahvalu Božjoj Providnosti
18,30 Kolektivne nakane

Subota, 11. veljače 2023., Majka Božja Ludrska
08,00 Zahvala Majci Božjoj Lurdskoj
18.30 † Sanja, Ana i Marko Čolak

Nedjelja, 12. veljače 2023., Vi NEDJELJA KROZ GODINU
08,00 Za sve †† iz obitelji Lukač
9,30 † Agata i Stjepan Kovačić
11,00 Za župljane
18,30 † Ana Jakopović