Danas je nedjelja Krista Kralja i zadnja nedjelja liturgijske godine! Iduće nedjelje je 1. nedjelja došašća. Danas je i spomendan sv. Cecilije – zaštitnice pjevača i crkvenog pjevanja. Čestitamo članovima zborova!

Danas je glasovanje za kandidate za članove pastoralnog vijeća. Možete dati svoj glas za jednog kandidata. Od onih koji će biti predloženi za kandidaturu birat će se sa liste iduće nedjelje. Koji prikupe najviše glasova ući će u Župno pastoralno vijeće, ako pristanu. Sakristani, vjeroučiteljice, voditelji zborova i ostali pastoralni suradnici ulaze bez izbora u pastoralno vijeće. Listić za kandidata ubacite u škrabicu na ulazu u crkvu.

Zbog epidemiološke situacije nadalje subotom navečer imamo nedjeljnu sv. Misu. Od danas su potrožene mjere, tako da držite veći razmak…

Molimo donatore župnog Caritasa da daruju donacije za pomoć ugroženim župljanima kojima pomažemo za režije i ostalo.

Pozivamo vas na cjelonoćno bdijenje za Domovinu i župu iduće subote od 22h do jutarnje sv. Mise u 8h. Za bdijenje se možete upisivati u sakristiji kroz tjedan.

Na izlazu iz crkve tko želi može dobiti molitvu koju možete moliti za zaštitu od koronavirusa sv. Ivanu Gabrijelu Perboaru, koji je podnio svoje mučeništvo u Wuhanu, odakle je virus došao.

Iduće nedjelje župna karitativna zajednica prodavat će pšenicu i drugo za potrebite u župi.

Vitraji će biti postavljeni tijekom idućeg tjedna, za dva prozora…

Preporučujemo vam katolički tisak. Glas Koncila, MAK za djecu i ostalo. Na izlazu iz crkve možete si nabaviti i knjižice naših dehonijanskih autora, kao i obiteljske svijeće sa slikom Srca Isusova iz naše crkve, prigodna za poklon (25 kn) i kalendare za 2021. godinu. (15 kn) Prihod od prodaje je za vitraje.

Sada, nakon župnih obavijesti članovi zajednice Kristova Vojska predstavit će vam ukratko molitveni program pripreme za Božić, pod nazivom “Molitvene šestorke”. Program je namijenjen za mlade od 16-35 godina

RASPORED SV. MISA I NAKANE KROZ TJEDAN

Ponedjeljak, 23. studenog 2020., svagdan
07,00 † Bože Šarić i svi †† iz obitelji Šarić
18,30 † Ivana Soldo i †† Branko, Ljubica i Ivan Širanović

Utorak, 24. studenog 2020., svagdan
07,00 † Ante Milavić
18,30 †† iz obitelji Mrvelj

Srijeda, 25. studenog 2020., sv. Katarina
07,00 † Dean Kurelja
18,30 Koletkivne nakane

Četvrtak, 26. studenog 2020., svagdan
07,00 † Stjepan, Anđa i Iva Tolić
18,30 † Stipe Vlajčić

Petak, 27. studenog 2020., svagdan
07,00 † Slavko Bagić
18,30 Kolektivne nakane

Subota, 28. studenog 2020., svagdan
08,00 † Milica Čale
18,30 † Franjo i Lucija Mićić

Nedjelja, 29. studenog 2020., I NEDJELJA DOŠAŠĆA
08,00 † Anđa i Mate Miletić
09,30 † Dean Kurelja
11,00 Za župljane
18,30 † Agneza Kuten i svi †† iz obitelji Kuten