Danas nakon sv. misa možete si nabaviti pšenicu za sijanje pod bor, uz dobrovoljni prilog za potrebe župnog Caritasa, odnosno potrebite u župi.

Danas je 8. prosinca, ali zbog nedjelje Bezgrješno Začeće BDM liturgijski ćemo proslaviti sutra.

Iduće nedjelje je nedjelja Caritasa, stoga ćemo na svim misama prikupljati sredstva za potrebe Caritasa.

Molimo vas za hranu i kućne potrepštine za Caritas koju možete donositi na zornice i večernje sv. mise, kao i za vrijeme župnog ureda koju će članovi karitativne zajednice podijeliti potrebitima u župi prije  Božića.

Pozivamo vas na Zornice koje su u tijeku. Svaki dan u 6 sati kroz tjedan, osim nedjeljom.

Danas članovi Šenštatske obitelji imaju svoj redoviti susret u crkvi s početkom u 16,30

HDM u utorak ima svoj redoviti susret u 21 sat u samostanu na koji pozivamo sve mlade.

Više neće biti župnog vjeronauka, osim 3. razreda koji će svoj zadnji susret imati u srijedu.

Zajednica mladih “Kristova vojska” sljedeću subotu u 19 sati imat će otvoreni susret na koji pozivamo sve mlade. Na susretu će gostovati zajednica Duhovni kutak.

Na oglasnoj ploči možete vidjeti izvješće župnog Caritasa. Što je učinjeno tijekom ove godine. Tom prilikom na poseban način zahvaljujemo svim donatorima!

Prošli tjedan primili smo potvrdu s NDS-a da će sv. Potvrda u našoj župi biti
16. svibnja 2020. godine. Također sada je siguran i termin Prve sv. Pričesti 24. svibnja.

Preporučujemo vam 12-lisne kalendare za iduću godinu, obiteljske svijeće te nove brojeve Glasa Koncila, Crkve na kamenu, glasnika sv. Josipa i ostali tisak!

Danas u našoj župi gostuju članovi udruge Zdenac koji će predstaviti svoje djelovanje.

RASPORED SV. MISA I MISNE NAKANE KROZ TJEDAN

Ponedjeljak, 09. prosinca 2019., BEZGRJEŠNO ZAČEĆE BDM